1. Aby włączyć powiadomienia prosimy przejść do ustawień poczty w aplikacji pocztowej

2. Klikamy na Ustawienia

3. W Ustawieniach wybieramy "Powiadomienia"

4. W Powiadomieniach wchodzimy do "Ustawień"

5. W kolejnym kroku należy wejść do "Powiadomienia"

6. Suwakiem należy włączyć powiadomienia

7. Przy dostarczaniu powiadomień prosimy wybrać "Natychmiast" oraz "Banery"

8. Od tej pory "Powiadomienia" są włączone w Twoim urządzeniu.