Apple Mail (iOS)

Przeczytaj dlaczego warto skorzystać z naszej bezpłatnej, lekkiej aplikacji 

Pobierz bezpłatnie aplikację:Możesz też oczywiście skorzystać  z aplikacji Mail dostępnej w Twoim telefonie:

1. Na koncie przed skonfigurowaniem konta w Apple Mail należy włączyć opcję "korzystam z programu pocztowego". Po zalogowaniu się do konta poprzez stronę www, prosimy przejść do ustawień, wybrać ustawienie główne, następnie zakładkę parametry. W części dotyczącej programu pocztowego należy włączyć kanały POP3/IMAP, zaznaczając TAK przy opcji "korzystam z programu pocztowego"..

2. W Ustawieniach urządzenia Apple dodaj nowe konto e-mail. Wypełnij podstawowe informacje na temat konta i kliknij Dalej:

3. Wybierz typ konta IMAP i uzupełnij pozostałe pola.

4. Jako nazwę hosta wprowadź adres poczta.interia.pl. Jako Użytkownika wprowadź swój adres e-mail.

5. Dla poczty wychodzącej wprowadź te same ustawienia i kliknij Dalej. Na następnej planszy powinno pojawić się podsumowanie konfiguracji i w tym miejscu możesz kliknąć Gotowe, aby zakończyć konfigurację.W takim wypadku kliknij podążaj za poniższymi wskazówkami:

1. Kliknij w Zaawansowane. W tym miejscu masz możliwość edycji parametrów konta.

2. Następnie, jako port poczty przychodzącej w miejscu port serwera wprowadź 993 i zaznacz opcję Użyj SSL. Jako uwierzytelnienie zaznacz opcję Hasło. Wróć do poprzedniej planszy i wybierz opcję SMTP poczta.interia.pl

3. W polu port serwera wprowadź 465. Zaznacz Użyj SSL a jako uwierzytelnienie wprowadź Hasło. Weryfikacja ustawień może potrwać do kilku minut. Po jej zakończeniu wróć do poprzedniej planszy i kliknij Gotowe, aby zakończyć konfigurację.


Oceń czy byliśmy dla Ciebie pomocni

  • Przepisz kod z obrazka.
    (6 znaków)

  • przepisz kod z obrazka