Zapłać rachunek BLIKIEM, weź udział w BLIKOMANII i graj o 84 000 złotych!

Weź udział w loterii pieniężnej BLIKOMANIA. Możesz wygrać roczną pensję w wysokości 84 000 złotych. A ponadto czekają na ciebie jednorazowe czeki w wysokości 100 i 200 złotych. Nie zwlekaj! 

Jak wziąć udział w loterii?

Najpierw sprawdź, czy w twojej skrzynce pocztowej czeka na ciebie rachunek do opłacenia.   

Następnie zarejestruj się na stronie loterii https://www.blikomania.pl/

1. Wypełnij formularz rejestracyjny. Zaakceptuj regulamin loterii i wyślij swoje zgłoszenie. 2. Potwierdź swój udział wpłacając symboliczną złotówkę na rzecz Fundacji Uniwersytet Dzieci, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę płatności. 3. Po otrzymaniu maila potwierdzającego zakończenie rejestracji w loterii BLIKOMANIA opłać swój rachunek BLIKIEM. Ta transakcja także bierze udział w losowaniu!


Jak zapłacić rachunek?

 1. Zaloguj się na swoje konto pocztowe. Wejdź w folder Rachunki w menu po lewej stronie.  
 2. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, aktywuj folder Rachunki.  
 3. W folderze Rachunki możesz opłacać e-faktury za gaz, prąd, telewizję, internet, telefon i inne usługi. Wystarczy, że w panelu klienta swojej usługi podasz adres e-mail w Poczcie Interii. Zobacz, jak to zrobić u znanych operatorów usług: Jak włączyć e-faktury za telefon, prąd, kablówkę, internet.
 4. Po aktywowaniu folderu Rachunki zapłać za rachunek metodą BLIK.
  Możesz to zrobić na komputerze. Możesz też zapłacić w telefonie:  
 • przez przeglądarkę   
 • w aplikacji Poczta Interia.   


Co to jest BLIKOMANIA?

BLIKOMANIA to coroczna loteria organizowana przez operatora metody płatności BLIK - Polski Standard Płatności. Każdy, kto wypełni formularz na stronie loterii https://www.blikomania.pl/ oraz będzie płacił BLIKIEM, ma szansę na wygraną.

 Do wygrania w BLIKOMANII:

 1.  Jedna z 9 rocznych pensji - każda o wartości 84 000 złotych 
 2. 15 015 nagród pieniężnych w postaci czeków BLIK, w tym:
 • 11 102 nagrody o wartości 100 zł - za transakcje BLIK z wyjątkiem płatności zbliżeniowych BLIK i na Allegro
 • 2 093 nagrody o wartości 200 zł - za płatności zbliżeniowe BLIK
 • 1 802 nagrody o wartości 200 zł - za płatności BLIKIEM za zakupy na Allegro

 Loteria BLIKOMANIA trwa od 1 czerwca do 30 sierpnia 2022 r. Szczegółowe warunki loterii, w tym terminy i zasady losowań oraz sposób i termin ogłoszenia wyników, znajdują się w regulaminie organizatora dostępnym pod adresem www.blikomania.pl.

Jak zwiększyć szansę na wygraną?

Każda transakcja BLIKIEM na min. 1 zł zwiększa Twoją szansę na wygraną. Dlatego korzystając z usług Interii przybliżysz się do wygrania nagrody w BLIKOMANII.

1. Masz dość reklam na swojej poczcie? Skorzystaj z opcji poczty Premium bez reklam. Transakcja wykupienia usługi metodą BLIK  weźmie udział w loterii, a ponadto otrzymasz możliwość usunięcia na stałe wszystkich wiadomości reklamowych, które zostały dostarczone na skrzynkę przez Interia.pl. Sprawdź: Poczta Bez Reklam

2. Lubisz komentować aktualne wydarzenia czy też wygłaszać swoją opinię? Napisz komentarz pod dowolnym artykułem na Interii, a następnie wyróżnij go poprzez opcję płatności BLIK. Wyróżnienie komentarza to najtańsza opcja wzięcia udziału w loterii! (Koszt wyróżnienia komentarza wynosi jedynie 1,23 zł w serwisach tematycznych lub 2,99 zł w serwisie Wydarzenia.interia.pl). Sprawdź: Promowanie komentarzy

Oceń czy byliśmy dla Ciebie pomocni

 • Przepisz kod z obrazka.
  (6 znaków)

 • przepisz kod z obrazka