Poczta na stronie głównej INTERIA.PL

Chcesz mieć dostęp do swojej poczty i równocześnie przeglądać informacje na stronie głównej INTERIA.PL? Od teraz to nie problem!

Nie musisz opuszczać portalu aby sprawdzić czy na twoim koncie nie pojawiła się nowa korespondencja!


Na nowej stronie INTERIA.PL w zakładce Poczta znajdziesz wszystkie najnowsze wiadomości. Poinformujemy Cię również o nowych mailach które trafiły na Twoje konto.Jak to działa?


Wystarczy zalogować się na konto pocztowe i kliknąć w logo INTERIA.PL. To wszystko!Od teraz, gdy otrzymasz wiadomości, na ikonie Poczta na stronie głównej INTERIA.PL pojawi się symbol informujący ile nowych maili czeka na Ciebie w skrzynce.Po kliknięciu w tę ikonę masz szybki dostęp do swoich najnowszych wiadomości.

Przydatna wskazówka:

Jeśli chcesz zawsze po wejściu na stronę główną INTERIA.PL przegladać maile bez konieczności wcześniejszego logowania na konto pocztowe skorzystaj z przydatnej opcji Zapamiętaj mnie na tym komputerze.

Wystarczy, że raz zaznaczysz ją podczas logowania na konto pocztowe a Twoja poczta będzie od razu widoczna - bez konieczności logowania za każdym razem.
Funkcja będzie działała tylko na tym samym komputerze i w tej samej przeglądarce.

Aby wyłączyć opcję kliknij przycisk Wyloguj na swoim koncie.

WAŻNA INFORMACJA!

Skorzystanie z funkcji Zapamiętaj mnie na tym komputerze sprawi, że inne osoby korzystające z tego samego komputera będą mogły zobaczyć Twoje maile!

Oceń czy byliśmy dla Ciebie pomocni

  • Przepisz kod z obrazka.
    (6 znaków)

  • przepisz kod z obrazka