Dlaczego warto aktywować folder Interia Rachunki?

Zastanawiasz się, po co aktywować folder Rachunki poczty Interia?


Oszczędność czasu.

Zamiast logować się do kilku osobnych platform lub przeklikiwać się przez wiadomości i systemy różnych firm, po prostu klikasz rachunek, wybierasz sposób płatności i gotowe! W ten sposób oszczędzasz ogromną ilość czasu.

Porządek w rachunkach.

Kiedy masz do uregulowania kilkanaście płatności, łatwo możesz się w tym wszystkim pogubić. Dzięki możliwości oznaczania, który rachunek został opłacony, a który nie, a co najważniejsze - powiadomieniom o nadchodzących płatnościach, możesz bardzo łatwo okiełznać swoje rachunki. 

Bezpieczeństwo.

Grupa Interia to przede wszystkim zaufany partner, którzy na co dzień zajmuje się obsługą ponad 2 milionów skrzynek Poczty Interia. Każdego dnia dbamy o ich bezpieczeństwo i tak samo troszczymy się o najwyższy poziomy obsługi folderu Rachunki. Do naszych partnerów należą jedni z największych dostawców usług z takich branż jak telekomunikacja, gazownictwo, ubezpieczenia i wiele innych.

Chcesz poznać dokładną listę naszych partnerów? Zapoznaj się z naszym artykułem Jak zapłacić fakturę z Interia Rachunki! Tam znajdziesz pełną listę firm, od których rachunki możesz opłacać za pomocą folderu Interia Rachunki.

Oceń czy byliśmy dla Ciebie pomocni

  • Przepisz kod z obrazka.
    (6 znaków)

  • przepisz kod z obrazka